SLP221M400A9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP221M400A9P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP221M400A9P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: SLP221M400A9P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLP221M400A9P3
Številka dela SLP221M400A9P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40406 pcs Podatkovni list SLP221M400A9P3.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SLP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.62A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.508 Ohm @ 120Hz
natančen opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.508 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF