SLP222M160H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP222M160H4P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP222M160H4P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: SLP222M160H4P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLP222M160H4P3
Številka dela SLP222M160H4P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27281 pcs Podatkovni list SLP222M160H4P3.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija SLP Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1483
SLP222M160H4P3-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 mOhm natančen opis 2200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose