SLP471M160C1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP471M160C1P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP471M160C1P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: SLP471M160C1P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLP471M160C1P3
Številka dela SLP471M160C1P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69287 pcs Podatkovni list SLP471M160C1P3.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija SLP Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1505
SLP471M160C1P3-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 423 mOhm natančen opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 423 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose