SLP561M200E1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP561M200E1P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLP561M200E1P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: SLP561M200E1P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLP561M200E1P3
Številka dela SLP561M200E1P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52523 pcs Podatkovni list SLP561M200E1P3.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLP Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1525
SLP561M200E1P3-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 355 mOhm natančen opis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 355 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose