SLPX151M420A5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX151M420A5P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX151M420A5P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: SLPX151M420A5P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX151M420A5P3
Številka dela SLPX151M420A5P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51315 pcs Podatkovni list SLPX151M420A5P3.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.78A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.33 Ohm @ 120Hz
natančen opis 150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.33 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF