SLPX153M035E7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX153M035E7P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX153M035E7P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: SLPX153M035E7P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX153M035E7P3
Številka dela SLPX153M035E7P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45586 pcs Podatkovni list SLPX153M035E7P3.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1582
SLPX153M035E7P3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm @ 120Hz natančen opis 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 35 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 15000µF Aplikacije General Purpose