SLPX221M385A4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX221M385A4P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX221M385A4P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: SLPX221M385A4P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX221M385A4P3
Številka dela SLPX221M385A4P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57068 pcs Podatkovni list SLPX221M385A4P3.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.42A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.09A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 905 mOhm @ 120Hz
natančen opis 220µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 905 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF