SLPX272M100H3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX272M100H3P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX272M100H3P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: SLPX272M100H3P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX272M100H3P3
Številka dela SLPX272M100H3P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30994 pcs Podatkovni list SLPX272M100H3P3.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.77A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.71A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 98 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 98 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2700µF