SLPX391M250C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX391M250C3P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX391M250C3P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: SLPX391M250C3P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX391M250C3P3
Številka dela SLPX391M250C3P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57398 pcs Podatkovni list SLPX391M250C3P3.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.76A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 510 mOhm @ 120Hz
natančen opis 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 390µF