SLPX683M010E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX683M010E9P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX683M010E9P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 68000UF 20% 10V SNAP
Podatkovni listi: SLPX683M010E9P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX683M010E9P3
Številka dela SLPX683M010E9P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 10V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39606 pcs Podatkovni list SLPX683M010E9P3.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.38A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 11 mOhm @ 120Hz
natančen opis 68000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 11 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 68000µF