SLPX821M200C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX821M200C7P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLPX821M200C7P3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: SLPX821M200C7P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLPX821M200C7P3
Številka dela SLPX821M200C7P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41072 pcs Podatkovni list SLPX821M200C7P3.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija SLPX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.79A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.1A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 338-1658
SLPX821M200C7P3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 243 mOhm @ 120Hz natančen opis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 243 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose