SPSX221M0ER
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPSX221M0ER Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPSX221M0ER
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: SPSX221M0ER.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPSX221M0ER
Številka dela SPSX221M0ER Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4917 pcs Podatkovni list SPSX221M0ER.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SPSX
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm
natančen opis 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF