SS3R3M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS3R3M050ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS3R3M050ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: SS3R3M050ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SS3R3M050ST
Številka dela SS3R3M050ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4561 pcs Podatkovni list SS3R3M050ST.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27.6mA @ 1kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40.21 Ohm @ 120Hz natančen opis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 40.21 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SS3P6L-E3/86A
SS3P6L-E3/86A
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 3A TO277A
Na zalogi: 5488 pcs
Prenesi:
RFQ
SS3P6L-E3/87A
SS3P6L-E3/87A
Na zalogi: 4769 pcs
Prenesi:
RFQ
SS3P6LHM3_A/I
SS3P6LHM3_A/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay