SXR122M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SXR122M016ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXR122M016ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: SXR122M016ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SXR122M016ST
Številka dela SXR122M016ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5175 pcs Podatkovni list SXR122M016ST.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.472" Dia (12.00mm)
Serija SXR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 672mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.12A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm @ 120Hz natančen opis 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 180 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose