SXR152M6R3ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SXR152M6R3ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXR152M6R3ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: SXR152M6R3ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SXR152M6R3ST
Številka dela SXR152M6R3ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4192 pcs Podatkovni list SXR152M6R3ST.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SXR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 618mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.03A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm @ 120Hz natančen opis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 200 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose