SXR682M6R3ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SXR682M6R3ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SXR682M6R3ST
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: SXR682M6R3ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SXR682M6R3ST
Številka dela SXR682M6R3ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4831 pcs Podatkovni list SXR682M6R3ST.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SXR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.086A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.81A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm @ 120Hz natančen opis 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 70 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose