TAC105K050P02-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAC105K050P02-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAC105K050P02-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAC105K050P02-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAC105K050P02-F
Številka dela TAC105K050P02-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57975 pcs Podatkovni list TAC105K050P02-F.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serija TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca 2
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial
Zmogljivost 1µF