TAC336K015P06
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAC336K015P06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAC336K015P06
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 33UF 15V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAC336K015P06.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAC336K015P06
Številka dela TAC336K015P06 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 33UF 15V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4430 pcs Podatkovni list TAC336K015P06.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Serija TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca 6 Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial Zmogljivost 33µF