TCG302U030L2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TCG302U030L2C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCG302U030L2C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3000UF 30V AXIAL
Podatkovni listi: TCG302U030L2C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TCG302U030L2C
Številka dela TCG302U030L2C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3000UF 30V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list TCG302U030L2C.pdf
Napetost - ocenjena 30V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.875" Dia x 2.125" L (22.22mm x 53.98mm)
Serija TCG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.004A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.42A @ 2.4kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 mOhm @ 120Hz natančen opis 3000µF 30V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 65 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3000µF Aplikacije General Purpose