TCX372U025L2L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TCX372U025L2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCX372U025L2L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3700UF 25V AXIAL
Podatkovni listi: TCX372U025L2L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TCX372U025L2L
Številka dela TCX372U025L2L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3700UF 25V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4300 pcs Podatkovni list TCX372U025L2L.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.875" Dia x 2.625" L (22.22mm x 66.68mm)
Serija TCX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.37A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.98A @ 2.4kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 37 mOhm @ 120Hz natančen opis 3700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 37 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3700µF Aplikacije General Purpose