THA183M010AD0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA183M010AD0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THA183M010AD0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 18000UF 20% 10V T/H
Podatkovni listi: THA183M010AD0C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THA183M010AD0C
Številka dela THA183M010AD0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 10V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5824 pcs Podatkovni list THA183M010AD0C.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.618" L x 0.953" W (66.50mm x 24.20mm)
Serija THA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.63A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 120Hz natančen opis 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 18000µF Aplikacije General Purpose