THA442M035AC1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA442M035AC1C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THA442M035AC1C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka THINPACK CAP ALUM 4400 35V
Podatkovni listi: THA442M035AC1C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THA442M035AC1C
Številka dela THA442M035AC1C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis THINPACK CAP ALUM 4400 35V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6117 pcs Podatkovni list THA442M035AC1C.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.118" L x 0.953" W (53.80mm x 24.20mm)
Serija THA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.08A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm @ 120Hz
natančen opis 4400µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 70 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4400µF