THA742M030AD0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA742M030AD0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THA742M030AD0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 7400UF 20% 30V T/H
Podatkovni listi: THA742M030AD0C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THA742M030AD0C
Številka dela THA742M030AD0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 7400UF 20% 30V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5428 pcs Podatkovni list THA742M030AD0C.pdf
Napetost - ocenjena 30V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.618" L x 0.953" W (66.50mm x 24.20mm)
Serija THA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.63A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 120Hz natančen opis 7400µF 30V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 7400µF Aplikacije General Purpose