THAS592M016AA1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS592M016AA1C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THAS592M016AA1C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka THINPACK CAP ALUM 5900 16V
Podatkovni listi: THAS592M016AA1C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THAS592M016AA1C
Številka dela THAS592M016AA1C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis THINPACK CAP ALUM 5900 16V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6204 pcs Podatkovni list THAS592M016AA1C.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.433" L x 1.000" W (36.40mm x 25.40mm)
Serija THAS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.2A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.366" (9.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm @ 120Hz
natančen opis 5900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 120 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 5900µF