THAS681M075AA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS681M075AA0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THAS681M075AA0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 75V T/H
Podatkovni listi: THAS681M075AA0C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THAS681M075AA0C
Številka dela THAS681M075AA0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 680UF 20% 75V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6517 pcs Podatkovni list THAS681M075AA0C.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.433" L x 1.000" W (36.40mm x 25.40mm)
Serija THAS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.366" (9.30mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 290 mOhm @ 120Hz natančen opis 680µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 290 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose