THAS900M300AA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS900M300AA0C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THAS900M300AA0C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 90UF 20% 300V T/H
Podatkovni listi: THAS900M300AA0C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THAS900M300AA0C
Številka dela THAS900M300AA0C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 90UF 20% 300V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6839 pcs Podatkovni list THAS900M300AA0C.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.433" L x 1.000" W (36.40mm x 25.40mm)
Serija THAS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.02A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.366" (9.30mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm @ 120Hz natančen opis 90µF 300V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 900 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 90µF Aplikacije General Purpose