THF186K050P1F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THF186K050P1F-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THF186K050P1F-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 18UF 50V 10% AXIAL
Podatkovni listi: THF186K050P1F-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THF186K050P1F-F
Številka dela THF186K050P1F-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 18UF 50V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5795 pcs Podatkovni list THF186K050P1F-F.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Serija THF Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 175 mOhm natančen opis 18µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 175 mOhm
Zmogljivost 18µF