TIM156K050P0Z
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TIM156K050P0Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TIM156K050P0Z
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 15UF 50V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TIM156K050P0Z.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TIM156K050P0Z
Številka dela TIM156K050P0Z Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 15UF 50V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4568 pcs Podatkovni list TIM156K050P0Z.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm)
Serija TIM Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca Z Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.91mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 50V Radial Zmogljivost 15µF