TIM475K025P0X
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TIM475K025P0X
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 25V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TIM475K025P0X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TIM475K025P0X
Številka dela TIM475K025P0X Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 4.7UF 25V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5832 pcs Podatkovni list TIM475K025P0X.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.170" W (7.24mm x 4.32mm)
Serija TIM Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca X Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V Radial Zmogljivost 4.7µF