VPR112U075N3C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
VPR112U075N3C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPR112U075N3C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 1100UF 75V RADIAL
Podatkovni listi: VPR112U075N3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
192 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPR112U075N3C
Številka dela VPR112U075N3C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 1100UF 75V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6369 pcs Podatkovni list VPR112U075N3C.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Serija VPR Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.577A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.126" (79.40mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 44 mOhm @ 10kHz natančen opis 1100µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 44 mOhm @ 10kHz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1100µF Aplikacije General Purpose