VPR392U025N2L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
VPR392U025N2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPR392U025N2L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 25V RADIAL
Podatkovni listi: VPR392U025N2L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
192 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPR392U025N2L
Številka dela VPR392U025N2L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3900UF 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6965 pcs Podatkovni list VPR392U025N2L.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.000" Dia (25.40mm)
Serija VPR Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.191A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.626" (66.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 10kHz natančen opis 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 10kHz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose