ADA1000F-30-T
CoselCosel
ADA1000F-30-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA1000F-30-T
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 30V 600W
Podatkovni listi: ADA1000F-30-T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 163 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 163 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA1000F-30-T
Številka dela ADA1000F-30-T Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 30V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163 pcs Podatkovni list ADA1000F-30-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 30V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 600W (1005W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 20A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A