ADA600F-24-F
CoselCosel
ADA600F-24-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA600F-24-F
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 360W
Podatkovni listi: ADA600F-24-F.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 226 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA600F-24-F
Številka dela ADA600F-24-F Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 360W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226 pcs Podatkovni list ADA600F-24-F.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 360W (600W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 15A