ADA600F-48-E
CoselCosel
ADA600F-48-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA600F-48-E
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 336W
Podatkovni listi: ADA600F-48-E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 242 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA600F-48-E
Številka dela ADA600F-48-E Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 336W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242 pcs Podatkovni list ADA600F-48-E.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 336W (600W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 89%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADA600F-48-FW
ADA600F-48-FW
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Na zalogi: 217 pcs
Prenesi: ADA600F-48-FW.pdf
RFQ
ADA600F-48-EU
ADA600F-48-EU
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Na zalogi: 246 pcs
Prenesi: ADA600F-48-EU.pdf
RFQ
ADA600F-48-CW
ADA600F-48-CW
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Na zalogi: 232 pcs
Prenesi: ADA600F-48-CW.pdf
ADA600F-48-C
ADA600F-48-C
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Na zalogi: 278 pcs
Prenesi: ADA600F-48-C.pdf
ADA600F-48-ER
ADA600F-48-ER
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Na zalogi: 274 pcs
Prenesi: ADA600F-48-ER.pdf
ADA600F-48-EW
ADA600F-48-EW
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W
Na zalogi: 300 pcs
Prenesi: ADA600F-48-EW.pdf
ADA600F-48
ADA600F-48
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 336W