ADA750F-30
CoselCosel
ADA750F-30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADA750F-30
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 30V 450W
Podatkovni listi: ADA750F-30.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 220 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADA750F-30
Številka dela ADA750F-30 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 30V 450W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220 pcs Podatkovni list ADA750F-30.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 30V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serija ADA Moč (Watts) 450W (735W Forced Air)
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 15A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 15A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADA750F-30-CN1
ADA750F-30-CN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 30V 450W