CES24050-16-N
CoselCosel
CES24050-16-N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CES24050-16-N
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: CES24050-16-N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CES24050-16-N
Številka dela CES24050-16-N Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1045 pcs Podatkovni list CES24050-16-N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Moč (Watts) 80W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 16A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 16A