CES48033-30P-BT
CoselCosel
CES48033-30P-BT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CES48033-30P-BT
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: CES48033-30P-BT.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 681 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CES48033-30P-BT
Številka dela CES48033-30P-BT Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 681 pcs Podatkovni list CES48033-30P-BT.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Moč (Watts) 99W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 30A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CES48050-16-N
CES48050-16-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 1051 pcs
Prenesi: CES48050-16-N.pdf
RFQ
CES48033-30P-N
CES48033-30P-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 795 pcs
Prenesi: CES48033-30P-N.pdf
RFQ
CES48033-30P
CES48033-30P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 1035 pcs
Prenesi: CES48033-30P.pdf
CES48033-30P-B
CES48033-30P-B
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V