CES48050-20
CoselCosel
CES48050-20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CES48050-20
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: CES48050-20.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 934 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 934 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CES48050-20
Številka dela CES48050-20 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 934 pcs Podatkovni list CES48050-20.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 76V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Serija CES
Pakiranje - Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1776-1169 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 20A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CES48050-16-N
CES48050-16-N
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 1051 pcs
Prenesi: CES48050-16-N.pdf
RFQ
CES48050-16-R
CES48050-16-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 972 pcs
Prenesi: CES48050-16-R.pdf
RFQ
CES48050-20P
CES48050-20P
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 976 pcs
Prenesi: CES48050-20P.pdf
CES48033-30P-R
CES48033-30P-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 945 pcs
Prenesi: CES48033-30P-R.pdf
CES48050-16-V
CES48050-16-V
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 1073 pcs
Prenesi: CES48050-16-V.pdf
CES48050-20-S
CES48050-20-S
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 926 pcs
Prenesi: CES48050-20-S.pdf
CES48050-16-S
CES48050-16-S
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 893 pcs
Prenesi: CES48050-16-S.pdf
CES48050-20P-B
CES48050-20P-B
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 687 pcs
Prenesi: CES48050-20P-B.pdf
CES48050-20P-BN
CES48050-20P-BN
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 734 pcs
Prenesi: CES48050-20P-BN.pdf
CES48050-20-N
CES48050-20-N
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 794 pcs
Prenesi: CES48050-20-N.pdf
CES48050-16
CES48050-16
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Prenesi: CES48050-16.pdf
CES48050-20-R
CES48050-20-R
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 836 pcs
Prenesi: CES48050-20-R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika