CHS120483R3
CoselCosel
CHS120483R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHS120483R3
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: CHS120483R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHS120483R3
Številka dela CHS120483R3 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1560 pcs Podatkovni list CHS120483R3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 76V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.90" W x 0.41" H (33.0mm x 22.9mm x 10.5mm) Serija CHS
Pakiranje - Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1776-1038 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 92.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CHS1209
CHS1209
Proizvajalci: Bel
Opis: DC DC CONVERTER 12V 3W
Na zalogi: 5288 pcs
Prenesi:
RFQ
CHS-MSS
CHS-MSS
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: SENSOR HUMIDITY 5V ANALOG 5% MOD
Na zalogi: 7295 pcs
Prenesi: CHS-MSS.pdf
RFQ
CHS-UPR
CHS-UPR
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: SENSOR HUMIDITY 5V ANALOG 3% MOD
Prenesi: CHS-UPR.pdf
CHS2004805-B
CHS2004805-B
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 912 pcs
Prenesi: CHS2004805-B.pdf
CHS2004805-R
CHS2004805-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 810 pcs
Prenesi: CHS2004805-R.pdf
CHS-UPS
CHS-UPS