CHS200483R3-U
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHS200483R3-U
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: CHS200483R3-U.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 809 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHS200483R3-U
Številka dela CHS200483R3-U Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 809 pcs Podatkovni list CHS200483R3-U.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 250V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.39" H (57.9mm x 22.8mm x 10.0mm)
Serija CHS Moč (Watts) 165W
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 93%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 50A