CHS3804810
CoselCosel
CHS3804810 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHS3804810
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 10V 380W
Podatkovni listi: CHS3804810.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 968 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHS3804810
Številka dela CHS3804810 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 10V 380W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 968 pcs Podatkovni list CHS3804810.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 10V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 11.0mm) Serija CHS
Moč (Watts) 380W Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1776-1955 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OVP Učinkovitost 94%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10V 38A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 38A