DHS250B05-T
CoselCosel
DHS250B05-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DHS250B05-T
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: DHS250B05-T.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 473 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DHS250B05-T
Številka dela DHS250B05-T Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473 pcs Podatkovni list DHS250B05-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod (Min) 200V Napetost - Vhod (maks.) 400V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) Serija DHS
Moč (Watts) 250W Paket / primer 8-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 50A 200V - 400V Input Tok - izhod (maks.) 50A