EAM-16-000
CoselCosel
EAM-16-000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EAM-16-000
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Podatkovni listi: 1.EAM-16-000.pdf2.EAM-16-000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EAM-16-000
Številka dela EAM-16-000 Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5194 pcs Podatkovni list 1.EAM-16-000.pdf2.EAM-16-000.pdf
Voltage - Nazivna DC 250V Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V
Napetost - nazivni AC 250V Sklop zaključka Terminal Block
Serija EAM Druga imena 1776-2097
EAM-16-000-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Induktivnost - Pogostost - delovanje -
Vrsta filtra Single Phase Tok 16A