EAM-30-221-D
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EAM-30-221-D
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Podatkovni listi: 1.EAM-30-221-D.pdf2.EAM-30-221-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EAM-30-221-D
Številka dela EAM-30-221-D Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2719 pcs Podatkovni list 1.EAM-30-221-D.pdf2.EAM-30-221-D.pdf
Voltage - Nazivna DC 250V Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V
Napetost - nazivni AC 250V Sklop zaključka Terminal Block
Serija EAM delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje - Vrsta filtra Single Phase
Tok 30A Konfiguracija Single Stage