FETA2500B-48
CoselCosel
FETA2500B-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FETA2500B-48
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 2496W
Podatkovni listi: FETA2500B-48.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 134 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 134 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FETA2500B-48
Številka dela FETA2500B-48 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 2496W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134 pcs Podatkovni list FETA2500B-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 170 ~ 264 VAC
Tip Front End Velikost / dimenzija 13.39" L x 4.02" W x 1.61" H (340.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Serija FETA Moč (Watts) 2496W
Druga imena 1776-1226 delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Rack Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, PFC Učinkovitost 91.5%
natančen opis Front End AC DC Converter 1 Output 48V 52A 170 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 52A