FTB-150-663-S
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTB-150-663-S
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Podatkovni listi: FTB-150-663-S.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 53 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTB-150-663-S
Številka dela FTB-150-663-S Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53 pcs Podatkovni list FTB-150-663-S.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 500V
Sklop zaključka Terminal Block Serija FTB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Induktivnost - Pogostost - delovanje 50/60Hz
Vrsta filtra Three Phase (Wye) Tok 150A