FTB-80-663-HS
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTB-80-663-HS
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Podatkovni listi: FTB-80-663-HS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 80 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTB-80-663-HS
Številka dela FTB-80-663-HS Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80 pcs Podatkovni list FTB-80-663-HS.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 500V
Sklop zaključka Terminal Block Serija FTB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Induktivnost - Pogostost - delovanje 50/60Hz
Vrsta filtra Three Phase (Wye) Tok 80A
Konfiguracija Two Stage Odobritve cURus, VDE
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FTB-80-663
FTB-80-663
Proizvajalci: Cosel
Opis: LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS