GHA300F-24
CoselCosel
GHA300F-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHA300F-24
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka 3X5SWITCHING POWER SUPPLIES AC/D
Podatkovni listi: GHA300F-24.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 717 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHA300F-24
Številka dela GHA300F-24 Proizvajalec Cosel
Opis 3X5SWITCHING POWER SUPPLIES AC/D Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 717 pcs Podatkovni list GHA300F-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serija GHA Moč (Watts) 100W (300W Forced Air)
Druga imena 1776-1228 delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 91% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.2A Odobritve CE, cURus, DEMKO