GHA500F-15-J1
CoselCosel
GHA500F-15-J1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GHA500F-15-J1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: GHA500F-15-J1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 335 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GHA500F-15-J1
Številka dela GHA500F-15-J1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 335 pcs Podatkovni list GHA500F-15-J1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serija GHA Moč (Watts) 150W (500W Forced Air)
delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 91%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A