LEA100F-30-SN
CoselCosel
LEA100F-30-SN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEA100F-30-SN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (OPEN FRAME)
Podatkovni listi: 1.LEA100F-30-SN.pdf2.LEA100F-30-SN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 625 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LEA100F-30-SN
Številka dela LEA100F-30-SN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 625 pcs Podatkovni list 1.LEA100F-30-SN.pdf2.LEA100F-30-SN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 30V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Serija LEA Moč (Watts) 100W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.5A